Přihlášení
Ztratili jste heslo?

OBKLADY Aroma

Cena
Výrobce

Obklad Dekor AROMA Sugary 20x60

Obrázek k výrobku 3843 - Obklad Dekor AROMA Sugary 20x60
Katalogové číslo: AR-SUG-20x60
Externí sklad
314,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Sugary design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním v provedení „nedbale nanesené barvy“. Obklad složený z 4 x 5 ks obdélníků v nepravidelném barevném rozložení barev teplých odstínů žlutá vanilla, oranžovo-červená papaya a hnědá coffee s bílými spárami s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Tento obklad lze kombinovat s dalšími obklady série Aroma. Může se položit samostatně nebo na stěně zvolit náhodné střídání s dalšími vzory. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách a kuchyních. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

 

Obklad Dekor AROMA Salty 20x60

Obrázek k výrobku 3842 - Obklad Dekor AROMA Salty 20x60
Katalogové číslo: AR-SALT20x60
Externí sklad
314,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Salty design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním v provedení „nedbale nanesené barvy“. Obklad složený z 4 x 5 ks obdélníků v nepravidelném barevném rozložení barev chladných odstínů zelená oregano, antracitová a modrá blueberry s bílými spárami s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Tento obklad lze kombinovat s dalšími obklady série Aroma. Může se položit samostatně nebo na stěně zvolit náhodné střídání s dalšími vzory. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách a kuchyních. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

Obklad Dekor AROMA Vanilla Pleasant 20x60

Obrázek k výrobku 3827 - Obklad Dekor AROMA Vanilla Pleasant 20x60
Katalogové číslo: AR-VA-PL20x60
Externí sklad
374,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Vanilla design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva jemná vanilková v teplém odstínu, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Designu celé plochy vévodí reliéf květin připomínající tapetový vzor. Obklad této barvy výborně ladí s obklady tmavých barev Black Pepper, Blueberry, Oregano, Coffee a Papaya. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách, kuchyních a obytných místnostech. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

Obklad Dekor AROMA Coffee Pleasant 20x60

Obrázek k výrobku 3828 - Obklad Dekor AROMA Coffee Pleasant 20x60
Katalogové číslo: AR-COFF-PL20x60
Externí sklad
374,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Coffee design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva kávová, teplý odstín s nádechem došeda, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Designu celé plochy vévodí reliéf květin připomínající tapetový vzor. Při kombinaci s chladnými odstíny Salt a Earl Grey vdechneme místnosti moderní, jednoduchý a účelný ráz. Při kombinaci s teplým odstínem Vanilla vytvoříme bezpečný a útulný prostor. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách, kuchyních a obytných místnostech.

 

 

Obklad Dekor AROMA Salt Pleasant 20x60

Obrázek k výrobku 3826 - Obklad Dekor AROMA Salt Pleasant 20x60
Katalogové číslo: AR-SALT-PL20x60
Externí sklad
374,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Salt design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva jemné bílé v přírodním odstínu soli, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Designu celé plochy vévodí reliéf květin připomínající tapetový vzor. Obklad této barvy výborně ladí s obklady tmavých barev Black Pepper, Blueberry, Oregano, Coffee a Papaya. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách, kuchyních a obytných místnostech. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

 

Obklad Dekor AROMA Oregano Pleasant 20x60

Obrázek k výrobku 3825 - Obklad Dekor AROMA Oregano Pleasant 20x60
Katalogové číslo: AR-OR-PL20x60
Externí sklad
374,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Oregano design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva jemná zelená, chladný odstín s nádechem došeda, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Designu celé plochy vévodí reliéf květin připomínající tapetový vzor. Při kombinaci s chladnými odstíny Salt a Earl Grey vdechneme místnosti moderní, jednoduchý a účelný ráz. Při kombinaci s teplým odstínem Vanilla vytvoříme bezpečný a útulný prostor. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách, kuchyních a obytných místnostech.

 

 

Obklad Dekor AROMA Delicious Warm 20x60

Obrázek k výrobku 3841 - Obklad Dekor AROMA Delicious Warm 20x60
Katalogové číslo: AR-DEWA-20x60
Externí sklad
459,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. Obklad složený z protáhlých trojúhelníku podobné velikosti v nepravidelném rozložení barev teplých tónů: bílá salt, šedá earl grey, žlutá vanilla, oranžovo-červená papaya, hnědá coffee s hnědými spárami s hrubším a hladším povrchem s lesklou úpravou. Tento obklad lze kombinovat s dalšími obklady série Aroma. Může se položit samostatně nebo na stěně zvolit náhodné střídání s dalšími vzory. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách a kuchyních. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

 

Obklad Dekor AROMA Delicious Cold 20x60

Obrázek k výrobku 3840 - Obklad Dekor AROMA Delicious Cold 20x60
Katalogové číslo: AR-DECO-20x60
Externí sklad
459,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. Obklad složený z protáhlých trojúhelníku podobné velikosti v nepravidelném rozložení barev chladných tónů: bílá salt, šedá earl grey, antracitová, modrá blueberry, zelená oregano s šedými spárami s hrubším a hladším povrchem s lesklou úpravou. Tento obklad lze kombinovat s dalšími obklady série Aroma. Může se položit samostatně nebo na stěně zvolit náhodné střídání s dalšími vzory. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách a kuchyních. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

 

Obklad Dekor AROMA Frosty Black Pepper 20x60

Obrázek k výrobku 3844 - Obklad Dekor AROMA Frosty Black Pepper 20x60
Katalogové číslo: AR-BLPE-FR20x60
Externí sklad
624,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Black Pepper nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva antracitová s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Ze základního dekoru plasticky vystupují čáry, v přesném geometrickém šrafování v kovově stříbrné barvě, která připomíná mrazovou kresbu. Obklad v tomto provedení se výborně hodí k obkladům Black Pepper a světlým Salt, Earl Grey a Vanilla. V moderním městském stylu bydlení můžeme použít v koupelnách a kuchyních. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

Obklad Dekor AROMA Frosty Salt 20x60

Obrázek k výrobku 3846 - Obklad Dekor AROMA Frosty Salt 20x60
Katalogové číslo: AR-SALT-FR20x60
Externí sklad
624,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Salt design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva jemná bílá v přírodním odstínu soli, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Ze základního dekoru plasticky vystupují čáry, v přesném geometrickém šrafování v kovově stříbrné barvě, která připomíná  mrazovou kresbu. Obklad v tomto provedení se výborně hodí k obkladům tmavých barev Black Pepper, Blueberry, Oregano, Coffee, Papaya i světlé Salt. V moderním městském stylu můžeme použít v koupelnách a kuchyních. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

 

Obklad AROMA Earl Grey 20x60

Obrázek k výrobku 3815 - Obklad AROMA Earl Grey 20x60
Katalogové číslo: LAM00005
Skladem41.4 m2
679,00 Kč s DPH / m2
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Earl Grey design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva jemná bílá, chladný odstín s nádechem došeda, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Obklad této barvy výborně ladí s obklady tmavých barev Black Pepper, Blueberry, Oregano, Coffee a Papaya série Aroma. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách, kuchyních a obytných místnostech. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

 

Obklad AROMA Blueberry 20x60

Obrázek k výrobku 3813 - Obklad AROMA Blueberry 20x60
Katalogové číslo: AR-BLUE20x60
Externí sklad
679,00 Kč s DPH / m2
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Blueberry design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva tmavší modrá, chladný odstín s nádechem došeda, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Obklad této barvy výborně ladí s obklady světlých barev Salt, Earl Grey, a Vanilla série Aroma. Při kombinaci s chladnými odstíny Salt a Earl Grey vdechneme místnosti moderní, jednoduchý a účelný ráz. Při kombinaci s teplým odstínem Vanilla vytvoříme bezpečný a útulný prostor. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách, kuchyních a obytných místnostech.

 

 

Obklad AROMA Black Pepper 20x60

Obrázek k výrobku 3812 - Obklad AROMA Black Pepper 20x60
Katalogové číslo: AR-BLPE20x60
Externí sklad
679,00 Kč s DPH / m2
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Black Pepper design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva antracitová s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Obklad této barvy výborně ladí s obkladem Salt nebo Earl Grey série Aroma v moderním zařízení bytu u barevné kompozice „bílá a černá“. Možná kombinace s dalšími obklady série Aroma. Může se použít v koupelně, kuchyni a obytných místnostech.Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Black Pepper design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva antracitová s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Obklad této barvy výborně ladí s obkladem Salt nebo Earl Grey série Aroma v moderním zařízení bytu u barevné kompozice „bílá a černá“. Možná kombinace s dalšími obklady série Aroma. Může se použít v koupelnách, kuchyních a obytných místnostech.

 

 

Obklad AROMA Papaya 20x60

Obrázek k výrobku 3819 - Obklad AROMA Papaya 20x60
Katalogové číslo: AR-PAYA20x60
Externí sklad
679,00 Kč s DPH / m2
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Papaya design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva oranžovo-červená, teplý odstín s nádechem došeda, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Obklad této barvy výborně ladí s obklady světlých barev Salt, Earl Grey, a Vanilla. Při kombinaci s chladnými odstíny Salt a Earl Grey vdechneme místnosti moderní, jednoduchý a účelný ráz. Při kombinaci s teplým odstínem Vanilla vytvoříme bezpečný a útulný prostor. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách, kuchyních a obytných místnostech.

 

 

Obklad AROMA Coffee 20x60

Obrázek k výrobku 3818 - Obklad AROMA Coffee 20x60
Katalogové číslo: LAM00004
Skladem54 m2
679,00 Kč s DPH / m2
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Coffee design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva kávová, teplý odstín s nádechem došeda, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Obklad této barvy výborně ladí s obklady světlých barev Salt, Earl Grey, a Vanilla. Při kombinaci s chladnými odstíny Salt a Earl Grey vdechneme místnosti moderní, jednoduchý a účelný ráz. Při kombinaci s teplým odstínem Vanilla vytvoříme bezpečný a útulný prostor. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách, kuchyních a obytných místnostech.

 

 

Obklad AROMA Vanilla 20x60

Obrázek k výrobku 3817 - Obklad AROMA Vanilla 20x60
Katalogové číslo: LAM00003
Skladem147.6 m2
679,00 Kč s DPH / m2
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Vanilla design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva jemná vanilková v teplém odstínu, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Obklad této barvy výborně ladí s obklady tmavých barev Black Pepper, Blueberry, Oregano, Coffee a Papaya série Aroma. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách, kuchyních a obytných místnostech. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

 

Obklad AROMA Salt 20x60

Obrázek k výrobku 3816 - Obklad AROMA Salt 20x60
Katalogové číslo: LAM00006
Skladem3.6 m2
679,00 Kč s DPH / m2
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Salt design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva jemná bílá v přírodním odstínu soli, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Obklad této barvy výborně ladí s obklady tmavých barev Black Pepper, Blueberry, Oregano, Coffee a Papaya série Aroma. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách, kuchyních a obytných místnostech. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

 

Obklad AROMA Oregano 20x60

Obrázek k výrobku 3814 - Obklad AROMA Oregano 20x60
Katalogové číslo: LAM00001
Externí sklad
679,00 Kč s DPH / m2
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. U Oregano design nese tzv. stopu po nátěru s jemným stínováním map, barva jemná zelená, chladný odstín s nádechem došeda, s hladkou a lesklou povrchovou úpravou. Obklad této barvy výborně ladí s obklady světlých barev Salt, Earl Grey, a Vanilla série Aroma. Při kombinaci s chladnými odstíny Salt a Earl Grey vdechneme místnosti moderní, jednoduchý a účelný ráz. Při kombinaci s teplým odstínem Vanilla vytvoříme bezpečný a útulný prostor. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách, kuchyních.

 

Obklad Mozaika AROMA Sweet Papaya 40x40

Obrázek k výrobku 3853 - Obklad Mozaika AROMA Sweet Papaya 40x40
Katalogové číslo: AR-PAYA-SW40x40
Externí sklad
694,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. Obklad složený z čtverečků 4 x 4 cm v barevné směsici teplých odstínů různé sytosti barvy oranžovo-červené Papaya. Povrch je hladký s lesklou úpravou a jemnou plasticitou. Obklad můžeme pokládat samostatně nebo zvolit kombinaci s dalšími vzory série Aroma. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách a kuchyních. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

Obklad Mozaika AROMA Sweet Coffee 40x40

Obrázek k výrobku 3852 - Obklad Mozaika AROMA Sweet Coffee 40x40
Katalogové číslo: AR-COFF-SW40x40
Externí sklad
694,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. Obklad složený z pravoúhlých trojúhelníků se spárou ve směsici barev hnědé kávové, béžové Vanilla a jemné bílé Salt. Povrch je hladký s lesklou úpravou. Tento obklad se prodává na síťce v rozměru 40 x 40 cm, nutné spárovat. Obklad můžeme pokládat samostatně nebo zvolit kombinaci s dalšími vzory série Aroma. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách a kuchyních. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

 

Obklad Mozaika AROMA Sweet Oregano 40x40

Obrázek k výrobku 3851 - Obklad Mozaika AROMA Sweet Oregano 40x40
Katalogové číslo: AR-OR-SW40x40
Externí sklad
694,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. Obklad složený z pravoúhlých trojúhelníků se spárou ve směsici barev zelené Oregano, šedé Earl Grey a jemné bílé Salt. Povrch je hladký s lesklou úpravou. Tento obklad se prodává na síťce v rozměru 40 x 40 cm, nutné spárovat. Obklad můžeme pokládat samostatně nebo zvolit kombinaci s dalšími vzory série Aroma. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách a kuchyních. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.


 

 

Obklad Mozaika AROMA Sweet Blueberry 40x40

Obrázek k výrobku 3850 - Obklad Mozaika AROMA Sweet Blueberry 40x40
Katalogové číslo: AR-BLUE-SW40x40
Externí sklad
694,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. Obklad složený z pravoúhlých trojúhelníků se spárou ve směsici barev modré Blueberry, šedé Earl Grey a jemné bílé Salt. Povrch je hladký s lesklou úpravou. Tento obklad se prodává na síťce v rozměru 40 x 40 cm, nutné spárovat. Obklad můžeme pokládat samostatně nebo zvolit kombinaci s dalšími vzory série Aroma. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách a kuchyních. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 


 

 

Obklad Mozaika AROMA Sweet Black Pepper 40x40

Obrázek k výrobku 3849 - Obklad Mozaika AROMA Sweet Black Pepper 40x40
Katalogové číslo: AR-BLPE-SW40x40
Externí sklad
694,00 Kč s DPH / ks
 

Kvalitní interiérový obklad portugalské firmy LOVE ceramic tiles. Obklad složený z pravoúhlých trojúhelníků se spárou ve směsici barev černé Black Pepper, šedé Earl Grey a jemné bílé Salt. Povrch je hladký s lesklou úpravou. Tento obklad se prodává na síťce v rozměru 40 x 40 cm, nutné spárovat. Obklad můžeme pokládat samostatně nebo zvolit kombinaci s dalšími vzory série Aroma. V moderním bydlení můžeme použít v koupelnách a kuchyních. Pro vhodnou kombinaci zvolených barev ve Vašem interiéru nabízíme zpracování návrhu ve 3D.

 

 

Obklad Dekor GROUND Homeland Grey 20x60

Obrázek k výrobku 3913 - Obklad Dekor GROUND Homeland Grey 20x60
Katalogové číslo: GR-HOGR20x60
Externí sklad
739,00 Kč s DPH / m2
 

Obklad do interiéru portugalské firmy LOVE ceramic tiles. Barva tmavě šedá vyvolávající dojem barvy, která nese patinu stáří. Design a vzor mezi městským a tradičním stylem se „stopou po nátěru“ a jemným stínováním. S velmi hladkým povrchem, nepatrně plastická, v matném provedení. Ornamenty pravidelné, oblé a symetrické, v různé barevné sytosti s rozličnými květinovými a geometrickými motivy. Obklad je rozdělen jemnou spárou na tři stejné části, v kterých se ornamenty střídají . Tento obklad můžeme pokládat samostatně nebo zvolit kombinaci s jinými vzory série Ground. Krásu obkladu zvýrazní moderní zařízení bytu, hodí se do koupelen, kuchyní nebo obytných místností.

Položek 42
Zobrazeno 1 - 24
|<<
1
2
>|

Počet položek

1369
položek
519
skladem

Datum poslední aktualizace

19.09.2020 11:00

Kontakt

Adresa provozovny:

Ruská ul. 53
506 01 Jičín

Fakturační adresa:

Tiles studio s.r.o.
Sokolská 1605/66
120 00 Praha

IČO: 01427288
DIČ: CZ01427288

mobil: +420 731 311 344
email: info@tiles-studio.cz
web:  www.tiles-studio.cz

 

DALŠÍ KONTAKTY FIRMY

Maloobchod: Tomáš Hájek

prodejna@tiles-studio.cz 

Tel.: 731 311 344
 

Grafické návrhy: Andrea Zuzánková

navrhy@tiles-studio.cz                   

Tel.: 731 311 345

 

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

Obchodní zástupce: Michal Sochor

dealer@tiles-studio.cz                   

Tel.: 736 205 210

Velkoobchod: Marcel Jílek

velkoobchod@tiles-studio.cz       

Tel.: 603 857 404

 

E-shop: Andrea Zuzánková

info@tiles-studio.cz

prodej@koupelny-dlazba.cz

Tel.: 731 311 345 

 

Jednatel: Marcel Jílek

jednatel@tiles-studio.cz               

Tel.: 603 857 404

 

100 kvalita

 

 

U NÁS NAKOUPÍTE PRODUKTY PARTNERSKÝCH FIREM

 

Nábytek do koupelny


Nerezové odtokové žlaby


Sprchové vaničky a kouty


Kovové plastové lišty


Koupelnové radiátory

 

Kamenné koberce


Vodovodní baterie a doplňky do koupelen

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím